اعتراض رضا کیانیان به قیود ساترا: گناه سینما چیست؟


رضا کیانیان می گوید: سترا سینماها و نمایش های خانگی را تعطیل می کند و سوال اصلی این است که سینما چه گناهی کرده است؟

به گزارش صبح امروز خبرگزاری ایران (ایرنا)؛ رضا کیانیان با گلایه از شرایطی که اخیراً از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات جهانی صدا و تصویر (ساترا) اعلام شده است، خاطرنشان کرد: فیلم‌ها و سریال‌ها به دلیل تصمیم‌های ساترا تعطیل می‌شوند و این اقدامات علاوه بر زائد شدن بخشی از بدنه سینما، تأثیر دیگری دارد. ندارد.

سوال من الان این است که آیا این بیکاری مفید است؟ این نیز در شرایطی است که همه علاقمند به ایجاد شغل در کشور هستند.

بیشتر بخوانید: پشت صحنه در کمال تعجب و بدون پیشنهاد حذف بازیگر معروف از فیلم مستوران.

بازیگر سریال کلاه پهلوی (سید ضیاء الدین دری ۱۳۹۲-۱۳۹۰) تایید کرد: نمایش خانگی علیرغم محدودیت های بعضاً نامعقول ساترا تعطیل شده است و کار زیادی برای انجام دادن نداریم. لطفا دوستان توضیح دهید سینما چه گناهی دارد که چنین تصمیمی برایش بگیرد؟

نقش من در آهو مثل همیشه دیوانه است

بازیگر فیلم آهو (هوشنگ گلمکانی ۱۳۹۸) در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه موضوع فیلم آهو چیست، گفت: تدوین این فیلم را ندیده ام و نمی توانم در مورد آن نظر بدهم چون ندیده ام. تی می دانی چگونه باید سنگ تمام گذاشت.. آب و گل آمده است. ضمن اینکه این فیلم با توجه به حساسیت های کارگردانش چندین بار تدوین شد.

وی همچنین درباره نقش خود در این فیلم گفت: نقش من یکی از نقش های دیوانه کننده ای است که همیشه بازی می کنم و البته تا به حال بازی نکرده ام. اما تا زمانی که فیلم اکران نشود نمی توانم بیشتر در مورد آن صحبت کنم.