اظهارات جنجالی «آقای نماینده» درباره طلاق سلبریتی ها


مصطفی زمانی با انتقاد شدید از رفتار برخی سلبریتی ها در فضای مجازی گفت: سلبریتی ها به دنبال رفع نواقص خود در فضای مجازی هستند.

به گزارش صبح به نقل از برنا; مصطفی زمانی گفت: در فضای مجازی شاهد روزمرگی عجیبی در قشر معروف جامعه هستیم و در هر زمینه ای کمبودهای خود را با اظهار نظر پر می کنند.

او توضیح داد: «بیش از ۶ سال پیش، من به طور کامل در شبکه های اجتماعی کار نکردم.

در هر صورت شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید اعتماد خود را جلب کنید یا از مردم و توهین های آنها. قاعدتاً این فرار از ظاهر طبق تعبیر شما عواقبی دارد و حتی بر پیشنهاد شغلی شما تأثیر می گذارد، زیرا فضای تبلیغاتی ایجاد شده برای افراد مشهور را از دست می دهید، اما در عین حال مشکلات زیادی برای این جامعه (ها) من انجام می شود. هیچکدام را ندارم

عدم سواد اظهار نظر در مورد مسائل مختلف

مثل مداخلات عجیبی که باید در حوزه های مختلف انجام دهم. من بر اساس موقعیتی که دارم می‌توانم شهرت داشته باشم، اما این بدان معنا نیست که دانش ابراز نظر در زمینه‌های مختلف را دارم.

مصطفی زمانی در بخشی دیگر از این حدیث به بررسی پرونده سریال شبکه خانگی پرداخت. اعتقاد بر این است که پلتفرم ها ذائقه مخاطب را تغییر داده و آنها را به سمت زندگی روزمره و در عین حال سرگرمی، شریک زندگی، عشق و چیزهایی که از شکم سیری برمی خیزد جذب می کند.

این بازیگر از تمرکز بیش از حد روی موضوع عشق انتقاد کرد و گفت: ما آمده ایم زندگی کنیم و قرار است در این زندگی یک همسفر پیدا کنیم، حالا اگر تمام علاقه سریال ها و فیلم ها این باشد که آن همدم را پیدا کنند، فقیرانه است. کار کن.”

یعنی سینمای کل دنیا موضوع را اشتباه متوجه شده و فقط می فهمد که اگر عشق نباشد و …