اسموتی بلوبری وحشی با کاین و کاکائو – تغذیه کلی جونز


به دستور غذا بروید دستور تهیه کنید

اسموتی ها یک انتخاب عالی برای سوخت گیری و بازیابی بعد از تمرین هستند ، به ویژه در تابستان گرم. اگر شبیه من باشید ، ممکن است دوباره به دنبال همان اسموتی ها باشید که می توانند سریع پیر شوند. این جایی است که این اسموتی زغال اخته وحشی وارد می شود – با پایه بلوبری وحشی و ماست و طعم افزودنی از مواد افزودنی و پارچه هایی مانند کایین ، کاکائو و نارگیل ، این اسموتی یک قدرت مغذی است که فقط خسته کننده است! آن را فقط در یک دقیقه در یک روز گرم تابستانی برای یک میان وعده متعادل و سیرکننده میل کنید.

مواد لازم بلوبری وحشی

مواد زیر به تعادل پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی و طعم در این اسموتی رضایت بخش بلوبری وحشی کمک می کند!

بلوبری وحشی:

تابستان اوج فصل بلوبری وحشی است ، اما در صورت خرید منجمد می توانید از آن در تمام طول سال لذت ببرید! با هر شکلی که باشید ، بلوبری وحشی یک غذای غلیظ و خوشمزه برای اسموتی ، بلغور جو دوسر ، پنکیک ، کلوچه و موارد دیگر است. من اطلاعات مفصلی در مورد مزایای سلامتی بلوبری وحشی در مقایسه با زغال اخته معمولی با این بلغور جو دوسر پخته دارم ، اما بگذارید خلاصه کنم!

 • مهمترین واقعیتی که باید به خاطر بسپارید محتوای آنتی اکسیدانی بلوبری وحشی است ، زیرا آنها دو برابر ظرفیت آنتی اکسیدان بلوبری معمولی ، که کاملاً آنتی اکسیدان هستند ، دارند. تحقیقات نشان می دهد که این آنتی اکسیدان ها در کاهش دیابت و سرطان و بهبود سلامت روده و سلامت مغز نقش دارند.
 • خوشمزه ترین واقعیتی که باید به خاطر بسپارید – و خواهید داشت – این است که زغال اخته وحشی با طعم شدیدتری خارج می شود. شما می توانید آنتی اکسیدان ها و ظرافت را درست از توت ها روی اسموتی من منفجر کنید!
 • این واقعیت که بیشتر (99٪) بلوبری وحشی در هنگام برداشت منجمد می شود مهم است زیرا مواد مغذی و طعم آنها بلافاصله محصور شده است.

ماست:

بدون محصولات لبنی ، من همیشه جایگزین های لبنی غنی از پروتئین مانند ماست های حاوی سویا یا پروتئین نخود را انتخاب می کنم. ماست های نارگیلی در آنجا ممکن است طعم خوبی داشته باشند ، اما به یاد داشته باشید که آنها معمولاً 1 یا 1 دارند صفر گرم پروتئین با محتوای کمی پروتئین ، یک ساعت دیرتر گرسنه می شوید و به ماهیچه های خود آن چیزی را که برای بهبود نیاز دارند ، نمی دهید ، بنابراین صفحات تغذیه خود را بررسی کنید و به دنبال ماستی باشید که حدود 10 گرم پروتئین در هر وعده یا بیشتر دارد. اگر می توانید محصولات لبنی را تحمل کنید ، یک ماست ساده لبنی نیز باید پروتئین مناسبی داشته باشد ، و می توانید از ماست سبک یونانی یا ایسلندی بیشتر استفاده کنید.

کاکائو:

شبیه و از نظر بصری با پودر کاکائو ، کاکائو در طبیعی ترین شکل خود شکلات است زیرا هنگام فرآوری گرم نمی شود. این مقدار مواد مغذی کمی بالاتر را حفظ می کند. در حالی که منبع عالی منیزیم است ، فلاونوئیدهای موجود در کاکائو می توانند به جلوگیری از التهاب در بدن کمک کنند. آنتی اکسیدان های کاکائو همچنین در برخی از مطالعات با کاهش استرس و کنترل فشار خون مرتبط هستند.

پودر کاین:

امیدوارم مقداری گرما را دوست داشته باشید ، زیرا کاین همچنین یک ضد التهاب عالی است! کپسایسین موجود در فلفل تند باعث این مزیت سلامتی می شود که با تسکین درد مفاصل ارتباط دارد. من به عنوان یک فرد مبتلا به آلرژی در پاییز و زمستان ، همچنین از توانایی آن برای کمک به پاکسازی سینوس هایم خوشم می آید.

نارگیل:

جدیدترین طعم و بافت این اسموتی بلوبری وحشی از نارگیل خرد شده و شیرین نشده ناشی می شود. من واقعاً “خوردن” اسموتی هایم را دوست دارم. هنگامی که آنها را می نوشم ، از نظر روانی چندان راضی نیستم ، بنابراین نارگیل ترکیبی راضی کننده به بافت می افزاید ، و مانع از این می شود که این غذای خوشمزه را به سرعت از طریق نی بریزم و از هرگونه بدبختی دستگاه گوارش که با نوشیدن سریع آن جلوگیری می کند ، جلوگیری می کند!

اسموتی های پس از آموزش

تیاسموتی بلوبری وحشی او است کامل یک میان وعده بعد از ورزش برای التیام (فقط از لبنیات یا ماست سویا برای پروتئین کافی استفاده کنید) و می تواند به ویژه برای ورزشکاران و افراد فعال که پس از ورزش سرکوب اشتها را تجربه می کنند و تحمل غذا پس از تمرین برای آنها مشکل است ، مفید باشد. علاوه بر تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن ، این یک راه آسان برای آب رسانی مجدد است ، به خصوص اگر در گرما تمرین می کردید. علاوه بر این ، محتوای آنتی اکسیدانی می تواند به بهبود شفا کمک کند!

اسموتی ها به عنوان یک میان وعده ظهر عالی هستند تا شما را برای شام یا صبحانه در حال حرکت در صورتی که یک تخم مرغ پخته شده در کنار آن باشد ، نگه دارید. بهترین بخش این است که از آنجا که بلوبری وحشی در اکثر قسمتهای فریزر یافت می شود ، می توانید از این دستور ویژه در طول سال لذت ببرید.

اسموتی بلوبری وحشی تند

اسموتی بلوبری وحشی تند با کاکائو

این اسموتی با کربوهیدراتهای بلوبری وحشی ، پروتئین و چربی از ماست ، و افزایش مواد افزودنی مانند کاین ، کاکائو و نارگیل ، متعادل ، رضایت بخش و خوشمزه است!

 • 1 فنجان بلوبری وحشی
 • 1 ظرف 6 اونسی ماست ساده (اگر لبنی نیستید ، پروتئین نخود فرنگی یا ماست حاوی سویا را برای دریافت پروتئین انتخاب کنید)
 • 1/4 فنجان سویا وانیل شیرین نشده یا شیر کامل معمولی
 • 1 قاشق عصاره وانیل
 • 1 قاشق کاکائو
 • 1/8 قاشق پودر کاین
 • 1 قاشق نارگیل بدون شیرینی خرد شده
 • همه مواد به جز نارگیل را به مخلوط کن اضافه کرده و فشار دهید تا یکدست شود.

 • داخل لیوان بریزید یا فنجان بریزید ، نارگیل بگذارید و لذت ببرید!

کلمه کلیدی غذای بعد از ورزش ، اسموتی بلوبری وحشی

آیا دستور العمل مورد علاقه بلوبری یا راهی برای لذت بردن از آن دارید؟ زیر را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید