احساس جذابیت عجیب «این زن» با ریش پر / عکس


این زن ۳۰ ساله ریشو که از ۱۳ سالگی دو بار در روز صورت خود را می تراشد، می گوید داشتن ریش پر باعث شده است که او بیشتر از همیشه احساس جذابیت کند.

به گزارش صبح به نقل از روزیاتو، سن داکوتا کوک ۳۰ سال است. او برای اولین بار در سن ۱۳ سالگی متوجه رشد غیرعادی موهای صورتش شد و سال ها به صورت هفتگی اپیلاسیون می کرد و دو بار در روز صورت خود را می تراشید.

این زن بومی لاس وگاس احساس می کرد که در مورد رشد موهایش مورد قضاوت و نگرانی قرار می گیرد و خود را در یک چرخه ده ساله اضطراب و ناراحتی می بیند.

احساس جذابیت عجیب "این زن" یک ریش کامل / عکس بگیرید

با وجود آزمایش‌های متعدد، مشخص نیست که چرا موهای صورت داکوتا ظاهر می‌شوند، اما پزشکان معتقدند که ممکن است به دلیل تولید سطوح بالای تستوسترون توسط غدد فوق کلیوی باشد.

تلاش برای خلاص شدن از شر موهای زائد

اما اکنون او از نقش خود در نمایش فرعی و همچنین رسانه های اجتماعی برای انتشار افکار مثبت در مورد زنی با موهای بلند صورت استفاده می کند.

بخشی از مصاحبه وی را در ادامه می خوانید:

یکی از دوستان خانوادگی در آن زمان به این موضوع اشاره کرد. بنابراین، ناپدری‌ام مرا برای معاینه نزد پزشکان برد و سپس به یک آرایشگاه که در آنجا اولین وکس را گرفتم.

خیلی ناراحت کننده بود و در آن زمان، من تازه یاد می گرفتم که چگونه پاهایم را اصلاح کنم.

من در سنی بزرگ شدم که زنان با موهای صورت به شدت مورد انگ بودند. حتی زنان سالن زیبایی به من گفتند که دختران نباید موهای صورت خود را بلند کنند.

فکر می‌کنم این پدیده به من چسبید، زیرا برای ۱۰ سال آینده، به نوعی در این چرخه ناجور و شرم‌آور غرق شدم که سعی می‌کردم صورتم را در عکس‌ها پنهان کنم و هر هفته در جلسات اپیلاسیون شرکت می‌کردم.

یکی از اولین کارهایم فروشگاه لوازم آرایشی بود. من به این نقطه رسیدم که صورتم را دو بار در روز اصلاح کنم. یک بار در صبح، سپس در حالت استراحت. چون موها خیلی نمایان بود و من در بخش فروش لوازم آرایشی کار می کردم. جایی که نباید مدل باشی.

جای زخم و جوش های تیغ را با آرایش می پوشانم و صورتم همیشه به شدت تحریک شده و قرمز است. من هنوز تعدادی از آن زخم های تیغ را تا به امروز دارم.

تصمیم داکوتا برای کنار گذاشتن تیغ ​​و تیغ

تنها در سال ۲۰۱۵ بود که داکوتا سرانجام به پیشنهاد یکی از دوستانش تصمیم گرفت که فقط موهای صورتش را حفظ کند.

داکوتا افزود:

“من در یک مهمانی با دوستم سان شاین ۳۵ ساله بودم و او تمام این داستان های شگفت انگیز را درباره نحوه عملکردش در سیرک برایم تعریف می کرد و من ایده همه اینها را دوست داشتم.”

به او گفتم:

“کاش می توانستم ریش هایم را بگذارم و به تو بپیوندم.”

گفت: چرا که نه؟

“این جمله واقعا کاتالیزوری بود که سفر من را به سوی دوست داشتن خودم و ریشم آغاز کرد. ریش من در ابتدا بسیار ناراحت کننده بود و تلاش زیادی لازم بود تا دیگر هرگز نتراشم.”

اولین باری را به یاد می‌آورم که بعد از اینکه یک اینچ موهای صورتم رشد کرد و چشم‌های زیادی روی صورتم بود، کسی سعی کرد از من عکس بگیرد. در ابتدا از خیره شدن به من اضطراب زیادی داشتم، اما به جایی رسیدم که دیگر برایم مهم نبود.

داکوتا علیرغم چالش هایی که هنگام رشد موهای صورتش با آن روبرو بود، با مثبت اندیشی بر چالش های خود غلبه کرد.

او گفت:

«اکنون خودم را به عنوان داکوتا بانوی ریشو معرفی می‌کنم، و در واقع یک نمایش جانبی انجام می‌دهم که در آن کارهایی مانند چکش زدن به بینی یا راه رفتن روی شیشه انجام می‌دهم.

خانواده و دوستانم در طول سفر من برای پذیرش خودم بسیار حمایت کردند و برای من یک برچسب “بانوی ریشدار” خریدند که دوستش دارم.

دنبال کنندگان تیک توک نیز عالی بوده اند و من دوست دارم به سوالات آنها پاسخ داده شود و همچنین کلمات حمایتی دریافت کنم.

با وجود این، من هنوز خیلی زنانه لباس می پوشم و عاشق آرایش، لباس و دامن هستم.

“داشتن ریش هرگز بر شخصیت من به عنوان یک زن تاثیری نداشته است، این فقط بخشی از شخصیتی است که اکنون هستم، و من دوست دارم که آن را در آغوش گرفتم.”