احتمال افزایش نرخ تولد در ایالات متحده همانطور که توسط داده های CDC پیشنهاد شده است


طبق گزارش دولتی دیگر، تعداد نوزادانی که در ایالات متحده به دنیا می‌آیند همچنان رو به کاهش است، اما در حال حاضر «ممکن است به سطح قبل از همه‌گیری بازگردد».

احتمال افزایش نرخ تولد در ایالات متحده همانطور که توسط داده های CDC پیشنهاد شده است

داده های اولیه CDC در مورد تولدهای ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ نشان دهنده کاهش مداوم تعداد نوزادان متولد شده است، اما این آژانس هنوز آمار دقیقی را منتشر نکرده است. بر اساس داده های اولیه ارائه شده توسط CDC و ادارات بهداشت ایالتی، نشان می دهد که در سال گذشته ۳.۱ میلیون تولد کمتر از سال ۲۰۲۰ بوده است.

احتمال افزایش نرخ تولد در ایالات متحده همانطور که توسط داده های CDC پیشنهاد شده است

نرخ کاهش مشابه سال های قبل بود که حدود ۰.۵ درصد در سال کاهش یافت. اما این بار این کاهش بسیار تندتر است: در سال ۲۰۲۱، نرخ زاد و ولد در مقایسه با سال ۲۰۲۰ ۲ درصد کاهش یافت – یا ۱۰۰۰۰۰ تولد اضافی در ماه.

این افت ۲ درصدی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ در مقایسه با سال قبل، توسط گزارش جدید مرکز ملی آمار بهداشت، که روز سه شنبه توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ارائه شد، گزارش شده است. کاهش مشابهی در تولدها برای نیمه اولیه سال ۲۰۲۰ مشاهده شد و تولدها در پایان سال ۲۰۲۰ ۵ درصد کاهش یافت.

این گزارش‌ها دارای اطلاعاتی برای سوابق تولد ایالات متحده از ژانویه ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۱ بود و از ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۱ توسط مرکز ملی آمار سلامت اداره می‌شد. اطلاعات آغازین برای سال ۲۰۲۱ به ۹۹.۹۲٪ از کل سوابق تولد بستگی داشت.

طبق داده‌های آماری جدید، میانگین تعداد تولدها برای همه نژادها در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۱ بدتر شد، با این حال، تفاوت‌هایی در بین ایالت‌ها وجود داشت.

طبق اطلاعات بیشتر، نرخ زاد و ولد در ۱۹ ایالت از جمله جاهایی مانند واشنگتن دی سی کاهش یافت، در حالی که در چهار ایالت کانکتیکات، آیداهو، تنسی و نیوهمپشایر افزایش یافت. کاهش در ۱۷ ایالت دیگر چندان بحرانی نبود، ۹ ایالت افزایشی را اعلام کردند که زیاد نبود، و اطلاعات سطح ایالت آلاسکا در گزارش نمایش داده نشد. از نظر استانی، بیشترین کاهش در نیومکزیکو با ۵ درصد و واشنگتن دی سی با ۹ درصد مشاهده شد.

با این حال، داده‌های اولیه بیشتر نشان می‌دهد که این کاهش ممکن است موقتی باشد و حتی می‌تواند مسیر خود را معکوس کند، زیرا نوزادان بیشتری نسبت به دوران بارداری یا مدت کوتاهی پس از تولد متولد می‌شوند.

دکتر. آن شوچات، معاون اصلی مرکز ملی آمار سلامت CDC (NCHS) گفت که این کاهش پس از کاهش تاریخی از سال ۲۰۱۹ حتی تعجب آور نبود. علت افزایش هنوز ناشناخته بود.

نوزادانی که بین این دوره به دنیا آمده اند در مقایسه با نوزادانی که قبل از سال ۲۰۱۹ یا بعد از ۲۰۲۱ به دنیا آمده اند، افزایش باروری را تجربه کرده اند. اثر بازگشتی پس از رکود – اما این اثر اکنون با از سرگیری کاهش باروری تا حد زیادی از بین رفته است.

این می تواند نشان دهنده این باشد که زنانی که در دوران رکود اقتصادی باردار شدن را به تعویق انداختند، دوباره شروع به باردار شدن می کنند، زیرا معتقدند فرصت های اقتصادی بهتری برای خود و خانواده شان فراهم می کند. با این حال، چنین تغییراتی می‌تواند چندین سال طول بکشد تا به طور کامل در میان تمام زنانی که به دلایل مالی یا سایر شرایط شخصی مرتبط با مسئولیت‌های کاری یا خانوادگی فرزندآوری را به تاخیر می‌اندازند، تبدیل شود.

تحلیل اولیه نشان داده بود که نرخ زاد و ولد در ایالات متحده ممکن است به سطح قبل از همه گیری بازگردد. رابرت اندرسون و ویلیام جرنیگان از مرکز ملی آمار بهداشت CDC (NCHS)، این مطالعه را با همکاران NCHS با استفاده از داده‌های پرونده‌های داده‌های تولد نوزادی آمار حیاتی (NSFG) انجام دادند. با این حال، خیلی زود است که به این نتیجه برسیم که به جایی که قبل از سال ۲۰۲۰ بودیم بازگشته ایم.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر