آیا کورتنی کارداشیان نوزاد شماره ۴ را باردار است؟ طرفداران خالدار، مشکوک!


کورتنی کارداشیان، بنیانگذار معروف poosh.com اخیراً در حالی که دختر بچه خود را حمل می کرد، توسط طرفداران مشاهده شد. گفته می شود این چهارمین برخورد کودک با نامزدش تراویس پارکر است.

کورتنی کارداشیان از نامزدش تراویس پارکر باردار است?

اگرچه کورتنی از ابتدای سال ۲۰۲۱ در موقعیتی بوده است که تمام گزارش های بارداری را مورد انتقاد قرار داده است، اما برآمدگی نوزاد او داستان متفاوتی برای تولید دارد. این از نظر فنی چهارمین فرزند او پس از اینکه قبلاً سه فرزند با دوست پسر سابق خود به دنیا آورده است، خواهد بود. او مادر میسون، پنه لوپه رن بود. هر سه فرزند متعلق به همسر سابق او اسکات هستند.

آیا کورتنی کارداشیان با کودک مشکوک شماره 4 یک طرفدار باردار است؟

حدس و گمان

تضاد بزرگی بین اظهارات او و آنچه نشان می داد وجود داشت. شایعات در مورد بارداری او از اواخر سال ۲۰۲۱ پس از آپلود عکسی از خود با نامزدش برای ابراز قصد خود برای داشتن فرزند دیگر در این عکس منتشر شد. از آن زمان، طرفداران با هر حرکت چشمان خود را به او چسبانده اند، به این ترتیب استنباط می کنند که نوزاد شماره چهار در حال حاضر بارگذاری شده است و به زودی سوار خواهد شد. با این حال کورتنی مدام تمام شایعات را تکذیب کرده است.

موارد زیادی وجود داشته است که طرفداران سعی کرده اند با این ادعا که برآمدگی کودک او شروع به ظاهر شدن کرده است، نقاط را به هم وصل کنند. این را این واقعیت نشان می دهد که او اخیراً در انظار عمومی ظاهر شده بود ، او یک لباس تنومند به تن داشت و هنگام آمدن به دوربین بسیار حواسش به این موضوع بود. مدام دستش را روی شکمش می گذاشت تا از گرفتار شدنش در امان بماند. اما چشمان طرفداران و منظره یاب همه چیز را می بینند. در این روند اصلاً شکی نیست.

نقطه ها را به هم وصل کنید

علاوه بر این، او در عادات غذایی خود نیز تغییراتی ایجاد کرده است. او دائماً از مراکز بهداشتی و درمانی بازدید می کرد. او همچنین در حال بازدید از کلاس های یوگا بود. در ژانویه ۲۰۲۲، او همچنین در طرح ژانویه خشک شرکت کرد، جایی که او مصرف الکل را انکار کرد. این شاخص ها می توانند چیزی شبیه به ماهی را به تصویر بکشند و احتمال زیادی وجود دارد که باید انتظار آن را داشته باشید.

پس از انجام همه این تغییرات، فعلا نمی توان اظهارات رسمی برای او و نامزدش منتشر کرد. انتظار می رود که با بزرگ شدن برآمدگی نوزاد، ادعاها و سوء ظن های بارداری در این مورد به زودی تایید شود. به همین دلیل است که طرفداران از آشکار شدن فرزند چهارم هیجان زده هستند. این خبر بزرگی برای خانواده، دوستان و طرفداران او خواهد بود. در حال حاضر هیچ بیانیه رسمی اعلام نشده است که کاملا قابل درک است. اما انتظار می رود که او به زودی این خبر را منتشر کند. این یک اعلان بزرگ خواهد بود زیرا، با این کار، او تنها بازیگر زن هالیوود با این تعداد بچه خواهد بود.

انگشتان باید به صورت ضربدری نگه داشته شوند. باید امیدوار بود که همه چیز مثبت شود. این به طور کلی تأثیر زیادی بر زندگی مردم خواهد گذاشت.

م را بخوانیدخام:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)