آیا شاون مندز خواننده مشهور در سال ۲۰۲۲ دوست دختر خواهد داشت؟ دوست دختر بعدی او چه کسی خواهد بود؟


شان پیتر رائول مندز خواننده و ترانه سرای مشهور متولد ۸ آگوست ۱۹۹۸ است. او زمانی به شهرت رسید که در سال ۲۰۱۳ آهنگ کاور خود را در Vine در یک برنامه اشتراک ویدیو منتشر کرد.

شاون مندز در سال ۲۰۲۲ با کدام دختر قرار می گیرد؟

سال بعد، اندرو گرترلر، مدیر استعدادیابی و زیگی چارلتون، آیلند رکوردز A&R را دریافت کرد که منجر به یک قرارداد رکورددار با شرکت شد.

او اولین آلبوم خود را منتشر کرد که آن را نیز در سال ۲۰۰۵ نوشت. در ایالات متحده، اولین آلبوم Handwritten در رتبه اول بیلبورد ۲۰۰ قرار گرفت و مندز را به یکی از تنها پنج هنرمندی تبدیل کرد که قبل از ۱۸ سالگی این کار را انجام داده است. در بریتانیا شماره یک بود و در بین ده کشور برتر ایالات متحده و کانادا قرار داشت.

آیا شاون مندز خواننده مشهور در سال 2022 دوست دختر خواهد داشت

درباره رابطه قبلی شان:

او با افراد مشهور زیادی مانند لورن آرندس، کلو گریس مورتز، هیلی بیبر، کامیلا کابلو رابطه داشت.

درباره لورن آرندس:

در طی یک پرسش و پاسخ طرفداران در سال ۲۰۱۷، شان اعتراف کرد که یک عاشقانه پنهان وجود دارد. برخی از طرفداران تصور می‌کردند که لورن تاریخ برگزاری جشن است، اما او هرگز هویت او را تایید نکرد.

مردم پس از معاشقه در توییتر در سال ۲۰۱۶ شروع به این تصور کردند که بین شان و بازیگر زن چیزی در جریان است. آنها هرگز در مورد موضوع یک رابطه عاشقانه صحبت نکردند.

پس از خواستگاری در توییتر در سال ۲۰۱۶، مردم تصور کردند که چیزی بین شان و بازیگر زن در جریان است. آنها هرگز چیزی در مورد رابطه عاشقانه ذکر نکردند.

این زوج در طول تعطیلات کووید-۱۹ زمانی که در خانه با هم بودند صمیمی شدند، اما پس از از سرگیری برنامه های کاری منظم آنها، رابطه آنها “عجیب” شد.

درباره هایلی بیبر:

به گفته The Sun، شایعات عاشقانه شان و هیلی در سال ۲۰۱۷ پس از عکس گرفتن از آنها در حال بوسیدن در یک مهمانی EMA بعد از MTV شروع شد. سپس، آنها با هم روی فرش قرمز مت گالا ۲۰۱۸ رفتند.

در مورد دوست دختر جدید شاون مندز:

پس از پایان رابطه دو ساله او با کامیلا کابلو، مندز احتمالاً در زندگی خود چنین رابطه ای نخواهد داشت.

از سوی دیگر، خواننده «گمشده در ژاپن» روز جمعه در هاوایی عکس گرفت و ظاهراً در حال شرکت در مراسمی در ساحل با هیتومی موچیزوکی سبزه یوگا بود.

سپس آن دو در حال قدم زدن در جاده ای سنگلاخ دیده می شوند و خواننده در حال خوردن نوشیدنی است. آنها به سمت میزی بیرون رفتند و متوجه صحبت و لبخند شدند.

ماهیت رابطه مندس با موچیزوکی مشخص نیست و نمایندگان آنها بلافاصله به درخواست صفحه شش برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

درباره هیتومی موچیزوکی:

هیتومی موچیزوکی یک اینفلوئنسر اینستاگرام و یوتیوب است. کانال یوتیوب هیتومی، که او در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد، بیش از ۱ میلیون مشترک دارد. او پروفایل قابل توجهی در اینستاگرام با بیش از ۴۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

فید اینستاگرام او مملو از عکس هایی از تمرین مدیتیشن، یوگا و لذت بردن از مناظر است. او همچنین چندین عکس به اشتراک گذاشته است، از جمله چند عکس برهنه، که در آن ها اندام باریک خود را به رخ می کشد. طبق ویدئویی در کانال یوتیوب خود، موچیزوکی به مدت یک سال در یک خانه درختی زندگی کرد. او همچنین اسکرین شات هایی از رژیم غذایی و تمرینات ورزشی خود را در کانال یوتیوب خود منتشر می کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)