آیا جوئل اوستین و ویکتوریا اوستین قرار است طلاق بگیرند؟ آیا زندگی زناشویی آنها به پایان رسیده است؟


جوئل اوستین A (مبلغ مشهور تلویزیونی) است. جوئل اسکات اوستین، کشیش، واعظ و نویسنده آمریکایی ساکن هیوستون، در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمد. در سال ۲۰۱۸، بیش از ۱۰ میلیون نفر در ایالات متحده و بسیاری دیگر در بیش از ۱۲۰ کشور در سراسر جهان، خطبه های تلویزیونی هفتگی اوستین را تماشا کردند. .

جوئل اوستین و ویکتوریا اوستین قصد طلاق دارند؟

اوستین نویسنده مشهوری است که رمان های زیادی نوشته است. در سال ۱۹۹۹، او اولین خطبه خود را به جای پدرش که یک کشیش بود ایراد کرد. پدر جوئل در سال ۱۹۵۹ کلیسای لیک وود را تأسیس کرد و او در حال حاضر رئیس کشیش است. او به عنوان یکی از ثروتمندترین واعظان جهان شناخته می شود.

دبیرستان Humble در تگزاس در سال ۱۹۸۱. واعظ پس از فارغ التحصیلی، مدرک ارتباطات تلویزیونی و رادیویی را از دانشگاه یورو رابرتز در اوکلاهاما دریافت کرد. او کالج را رها کرد تا به پدرش کمک کند تا یک برنامه تلویزیونی برای کلیسای لیک وود برای انتشار پیام خدا تولید کند.

آیا جوئل اوستین و ویکتوریا اوستین قصد طلاق دارند؟

داستان موفقیت جوئل اوستین

جوئل زمانی که پدرش بر اثر سکته قلبی درگذشت، این دفتر را بر عهده گرفت. در دوران رهبری جوئل، این کلیسا به یکی از بزرگترین کلیساها در کشور تبدیل شد. تا سال ۲۰۱۶، کلیسا به ۵۰۰۰۰ شرکت کننده در هفته افزایش یافت و افراد مشهور و چهره های شناخته شده در میان جماعت حضور داشتند.

به طور همزمان، کانال تلویزیونی او بیش از ۱۰ میلیون بازدید در ایالات متحده داشته است و بنابراین در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان پخش می شود. جوئل علیرغم عدم تحصیلات رسمی در زمینه دین یا الهیات، به انجیل سعادت اعتقاد دارد.

بر اساس اصل اصلی، هدف خدا برای مسیحیان «خوب» سود مالی و شادی است. جوئل اوستین معتقد است که او سعی می کند ایده های کتاب مقدس را به طور شفاف منتقل کند و بر ارزش عشق و طرز فکر مثبت تأکید کند.

آیا جوئل اوستین متاهل است یا طلاق گرفته است؟

سال هاست که شایعاتی در مورد ازدواج اوستین وجود دارد. به گفته ویکتوریا، داستان های مربوط به طلاق آنها دروغ است. پست ها و به روز رسانی های آنها در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آنها از زندگی خود و خانواده خود راضی هستند.

جوئل، برخلاف دیگر سخنرانان مسیحی، مخالف طلاق نیست. جوئل اوستین معتقد است که وقتی مردم با کسی که مناسب آنها نیست ملاقات می کنند، باید از هم جدا شوند. او همچنین نمی خواهد که دیگران توسط آن تحقیر شوند. او فکر می کند باید در مورد شرایط صادق باشید و به دنبال یک رابطه دوستانه باشید.

از سوی دیگر، این زوج ۳۰ سال است که ازدواج کرده اند و مظهر آن چیزی هستند که یک ازدواج موفق باید باشد. عشق آنها پس از بیش از سه دهه به عنوان یک زوج متاهل قوی و خوب به نظر می رسد.

آیا ازدواج ویکتوریا و جوئل اوستین به پایان رسیده است؟

ویکتوریا نزدیک به ۳۰ سال است که همسر جوئل بوده است، علیرغم ادعای اینکه این زوج سال ها قبل از هم جدا شده اند. معلوم شد که شایعه جدایی آنها فقط همین بود: یک شایعه. شاید قوانین عجیب و غریب آنها کلید موفقیت آنها باشد. به عنوان مثال، اوستین از “قانون بیلی گراهام” پیروی می کند که بیان می کند در صورت حضور شاهدان با زنان ارتباط برقرار نمی کند.

نظر شما درباره شایعه طلاق چیست؟

هیچ راهی برای اطمینان از اینکه آیا او طلاق گرفته است یا نه وجود ندارد، اما منابع معتبر می توانند هر دو را به ما بگویند. به گزارش LakewoodChurch.com که در سال ۲۰۰۷ این بیانیه را منتشر کرد، اخیرا شایعاتی در مورد ازدواج ویکتوریا و جوئل منتشر شده است. هیچ یک از این ادعاها درست نیست! خدا با ویکتوریا و جوئل در مورد پیشرفت آنها کار کرده است… در نتیجه، او پیوند آنها را به عنوان یک زوج متاهل عمیق تر کرد.

جوئل اوستین گفته است که ادعای ثروت او شایعه ای بیش نیست. او به عنوان رئیس کشیش کلیسای لیک‌وود، سالانه ۷۰ میلیون دلار درآمد دارد و همچنین از کتاب‌هایش پول می‌گیرد، که او را با پنج جلد به پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک تایمز تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید:رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر