آیا تیلور کیچ و ریچل مک آدامز با هم رابطه دارند؟ آیا این زوج شایعه شده با هم هستند؟


تیلور کیچ بازیگر و مدل کانادایی است. کار او در X-Men Origins: Wolverine و Lone Survivor او را به شهرت رسانده است (۲۰۱۳). او یک بازیکن جوان هاکی بود که به عنوان مربی خصوصی و مدل نیز کار می کرد. او پس از مصدومیت زانو که به امید هاکی او پایان داد، به نیویورک سفر کرد تا به دنبال حرفه بازیگری باشد. او بعداً به نیویورک نقل مکان کرد تا حرفه بازیگری خود را دنبال کند و در آنجا با شیلا گری، مربی بازیگری خود کار کرد. او در برنامه های تلویزیونی و چندین فیلم از جمله جان تاکر ماست، کایل ایکس وای و مارهای روی هواپیما ظاهر شده است.

دوست دختر تیلور کیچ: او با کی قرار دارد؟

کیچ با IMG Models در کانادا قرارداد امضا کرد و به یک چهره مدل برای خطوط پوشاک تبدیل شد. او پس از بازی در فیلم «چراغ های شب جمعه» به شهرت رسید. او در طول دوران بازیگری خود فعالانه روی فیلم ها و برنامه های زیادی کار کرده است.

آیا تیلور کیچ و ریچل مک آدامز در رابطه هستند

دوستیابی کیچ تیلور کیست؟

تیلور کیچ حداقل سه رابطه قبلی داشته است. تیلور کیچ قبلا ازدواج نکرده بود. تیلور کیچ از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ با ریچل مک آدامز، از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ با مینکا کلی و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ با جسیکا وایت قرار داشت. تاریخچه آشنایی تیلور کیچ موضوع گمانه زنی های زیادی در اینترنت بوده است. پیدا کردن اینکه چه کسی با تیلور کیچ قرار می‌گیرد نسبتاً آسان است، اما ردیابی تلفات، قلاب‌ها و جدایی‌های او پیچیده‌تر است. به روز نگه داشتن صفحه دوستیابی و جدول زمانی روابط با افراد مشهور حتی سخت تر است.

تیلور کیچ ازدواج کرده یا نه

تیلور کیچ مجرد است و همسر و فرزندی ندارد. او قبلاً با دوست دخترش، جسیکا وایت مدل در سال ۲۰۰۶ رابطه داشته و در سال ۲۰۰۷ از هم جدا شد، یک معلم تناسب اندام جنیفر ولش از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ به مدت یک سال با او قرار داشت.

ریچل آدامز یکی از مشهورترین دوست دخترهای مشکوک او است و تصور می شود که آنها در یک رابطه جدی هستند. تیلور کیچ همچنین به عنوان قرار ملاقات با ریچال مک آدامز شناخته شده است. به گفته چندین سایت اینترنتی، Racheal McAdams دوست دختر او است. داشت باهاش ​​شام می خورد.

دوست دختر در لحظه تیلور کیچ

تیلور کیچ که ۴۰ ساله است، دیگر ازدواج نکرده است. او در گذشته در بسیاری از روابط مختلف بوده است. تایلور در سال ۲۰۰۶ با جسیکا وایت قرار ملاقات داشت. جسیکا وایت در اوقات فراغت خود به عنوان مدل کار می کرد. پس از یک سال قرار ملاقات، این زوج در سال ۲۰۰۷ از هم جدا شدند. سپس او شروع به قرار ملاقات با مینکا کلی کرد. این دو عاشق در سال شروع به ملاقات کردند.

دوستی تیلور و کلی مانند گذشته قوی نبود. این زوج پس از چند سال از هم جدا شدند. او در حال حاضر پس از آن با ریچل مک آدامز مرتبط بود.

این زوج در سال ۲۰۱۵ شروع به ملاقات کردند. آنها قبلاً عکس های دوست داشتنی زیادی به اشتراک می گذاشتند. بعد از یک سال رابطه آنها درست نشد. در سال ۲۰۱۸، این زوج از هم جدا شدند و راه خود را ادامه دادند.

در حالی که برخی از افراد به وزن و قد افراد مشهور علاقه مند هستند، موضوع مهم تری وجود دارد. این داده ها چه تاثیری بر عزت نفس ما دارند؟ به نظر می رسد اندازه و وزن جذابیت یا موفقیت در زندگی را می سنجد. بر کسی پوشیده نیست که این ارقام بر عزت نفس ما تأثیر می گذارد و منجر به رفتارهای مخرب می شود. تمرکز بر قد و وزن افراد مشهور را متوقف کنید. این فقط باعث می شود احساس بدتری نسبت به خودمان داشته باشیم. او یک بازیکن جوان هاکی بود که به عنوان مربی خصوصی و مدل نیز کار می کرد. او پس از مصدومیت زانو که به امید هاکی او پایان داد، به نیویورک سفر کرد تا به دنبال حرفه بازیگری باشد. تیلور کیچ یک ستاره شناخته شده است، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که نام واقعی او چیست؟ آنها در پایان متوجه می شوند.

ادامه مطلبرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر