آیا این یک راه حل قابل اعتماد میزبانی ویدیو در سال ۲۰۲۲ است؟


خوانندگان عزیز، اگر اینجا هستید تا با گزینه نگهداری ویدیوی تازه راه اندازی شده Vidmindo آشنا شوید، پس این مقاله بررسی VidMingo برای شما مناسب است.

از زمان راه اندازی VidMingo، مورد تحسین مردم در سراسر جهان قرار گرفته است.

تام یویسکوف، چهره‌ای مشهور در زمینه تولید دیجیتال، ایده دیگری را در قالب VidMingo ارائه می‌کند. فراز همراه تام در خلق این محصول نوآورانه بود.

VidMingo. نظرات آیا این یک پلت فرم میزبانی ویدیویی امن است؟

مشاهده شده است که بیشتر کارآفرینان از ویدئوها برای جذب مشتریان بیشتر استفاده نمی کنند. به گفته بازاریابان، ویدیوها ساده ترین راه برای ورود به رقابت شدید هستند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نمی دانید چگونه کسب و کار خود را از طریق ویدیوها راهنمایی کنند، چه کمکی به VidMingo کند یا نه، در اینجا به آن پرداخته خواهد شد.

مردم پلت فرم میزبانی ویدیو VidMingo را به دلیل ویژگی ها و مزایای آن تحسین می کنند. چقدر خوبه آیا آنطور که ادعا می کند کار می کند؟

من تمام فرآیندها، جوانب مثبت و منفی آن را در این مقاله نشان خواهم داد. این بررسی VidMingo با قضاوت صادقانه من به پایان خواهد رسید. اگر می خواهید یک گالری هوشمند داشته باشید، مقاله را بخوانید.

VidMingo. نظرات
تولید – محصول ویدمینگو
مبتکر فیراس آلاما و تام یاوسیکوف
استفاده برای میزبانی ویدیو با سرعت بالا
تاریخ ناهار ۱۳ مارس ۲۰۲۲
زمان راه اندازی ۱۱:۰۰ صبح EST
ویژگی های اصلی

 • ویدیو را به راحتی ویرایش کنید
 • ضبط آسان صفحه نمایش
 • مدیریت ویدئو
 • پشتیبانی از ویدئوهای ۳۶۰ درجه
 • امنیت شدید
 • ورزش راهنمای گام به گام دستورالعمل موجود است
  فواید

 • آسان برای استفاده
 • تکنولوژی سریعتر
 • شخصی
 • دسترسی مخاطب
 • تخصص همه
  موارد مثبت ذخیره سازی ابری خصوصی
  منفی این برنامه فقط از طریق وب سایت رسمی قابل خریداری است
  مشتری پشتیبانی پشتیبانی فعال و دوستانه
  قیمت ۴۷ دلار
  تضمین بازگشت پول ۳۰ روز
  دسترسی فقط از طریق وب سایت رسمی
  سایت رسمی اینجا کلیک کنید

  VidMingo چیست؟

  VidMingo یک پلتفرم میزبانی ویدیویی است که به تازگی راه اندازی شده است که می تواند جدیدترین ویدیوها را با سرعت بالا میزبانی کند. این یک راه حل میزبانی ویدیویی با سرعت بالا است که رقبا را به طور خودکار حذف می کند.

  این راه حل می تواند عملکرد بهتری نسبت به سایر راه حل ها با استفاده از فناوری سرعت بالا داشته باشد. این محصول دیجیتال استثنایی به بیش از ۶۰ شبکه تحویل محتوا (CDN) رسیده است که برای ارائه محتوای وب به صورت ویدیویی به مشتری ایجاد شده است.

  به طور کلی، راه حل میزبانی ویدیوی VidMingo برای بازاریابان مناسب است زیرا استفاده از این راه حل آسان است و هر کسی می تواند VidMingo را از هر کجای دنیا اجرا کند.

  بررسی‌های VidMingo دیوانگی آن را نشان می‌دهد، زیرا محتوا را سریع‌تر ارائه می‌کند و فناوری نیز جیب‌پسند است.

  به طور مثبت بر مشتریان تأثیر می گذارد تا آنها با شما در ارتباط باشند. راه حل آسان برای استفاده دارای برخی از ویژگی های اضافی است که شما را از هر پلتفرم میزبانی ویدیویی برتری می دهد.

  VidMingo. نظرات

  سازندگان پلتفرم میزبانی ویدیو VidMingo

  VidMingo زاده فکر تام یاوسیکوف است که از سال ۲۰۱۳ به عنوان یک چهره مشهور در دنیای دیجیتال شناخته می شود.

  Firas Alama یکی دیگر از افرادی بود که در ساخت راه حل میزبانی ویدیو VidMingo نقش داشت. این برنامه در مارس ۲۰۲۲ راه اندازی شد.

  سازندگان VidMingo

  ویژگی های VidMingo Hosting Solution

  VidMingo به دلیل ویژگی هایش محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این راه حل ویدیویی دارای ویژگی هایی است و در اینجا پست می شود.

  برنامه VidMingo با یک رابط کاربری ساده با مجموعه ای از ویژگی ها طراحی شده است. با کلیک های ساده می توانید فیلم ها را ویرایش کنید. گزینه ای به نام Drag and Drop وجود دارد که برای داستان سرایی به صورت ویدیویی است.

  این برنامه گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد زیرا ویرایش ویدیو روان و سازنده می شود. این بخش تغییر اندازه ویدیو است که می تواند شما را متعجب کند که کجا می توانید هر چیزی و همه چیز را اصلاح کنید.

  یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت VidMingo این است که برای استفاده از برنامه به هیچ مهارت طراحی یا ویرایش نیاز ندارید.

  آنقدر صیقلی نیست که کاربران جدید بتوانند از آن استفاده زیادی کنند. با این حال، آنها بخشی دارند که آموزش ها در آن قرار دارند.

  فناوری ویدیوی بصری دارای مجموعه ای از کتابخانه های HD از پیش بارگذاری شده است که می توانید با توجه به پورت های خود انتخاب کنید.

  عکس‌های فوری، ویدیوها و عکس‌های زیادی قبلاً در آنجا ذخیره شده‌اند که می‌توانید از آنها خلاقانه برای ایجاد ویدیوهای عالی استفاده کنید. رسانه های زیادی برای بهبود کیفیت ویدیو و جذابیت بیشتر آن برای مخاطبان وجود دارد.

  برخلاف هر شرکت غول‌پیکر دیگری، هزینه‌های مربوط به مسائل حق چاپ را از شما دریافت نمی‌کند. برای گزینه های بهتر می توانید بخش کشیدن و رها کردن کتابخانه سهام را کاوش کنید.

  با استفاده از قابلیت ضبط صفحه نمایش Loom مانند می توانید هر صحنه ای را از ویدیوی خود ضبط کنید. با کلیک‌های ساده می‌توانید بدون کاهش کیفیت پیکسل، از صفحه‌نمایش عکس بگیرید. شما می توانید هر چیزی را چه دسکتاپ یا پنجره حتی یک برنامه با یک کلیک ساده ضبط کنید.

  یکی از ویژگی‌های اصلی پلتفرم میزبانی VidMingo این است که می‌توانید تصویر کوچک ویدیو را طراحی کنید. این برنامه مملو از مجموعه‌های گرافیکی و ریز عکس‌های مختلف است که می‌توانید از طریق رابط کشیدن و رها کردن آن‌ها را دریافت کنید. همچنین متن و گرافیکی وجود دارد که می تواند در ویدیوهای شما درج شود. شما می توانید آن را با توجه به خود سفارشی کنید.

  با این برنامه، VidMingo Authority ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد. شما می توانید تمام نیازهای مدیریت ویدیوی خود را تنها در یک برنامه داشته باشید. دانلود و پخش ویدئو بسیار آسان است. همچنین، آنها ۵۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی با بسته ارائه می دهند.

  این پایان نیست. این برنامه با مجموعه ای از ویژگی های دیگر فراوان است. هوم اونا-

  • پشتیبانی از ویدیوهای ۳۶۰ درجه
  • ورود آسان با گوگل یا فیس بوک.
  • گزینه های اشتراک گذاری مستقیم به هر رسانه اجتماعی
  • محتوای بزرگسالان را می توان شناسایی و مسدود کرد
  • سئو دوستانه برای افزایش ردپای دیجیتال شما
  • امنیت شدید
  • ویژگی های سفارشی در دسترس هستند.

  راه حل میزبانی VidMingo چگونه کار می کند؟

  پلتفرم VidMingo برای کاهش هر نوع مشکلی برای کاربران ایجاد شده است. بنابراین می توانید از این تکنیک برای آپلود یا تزئین ویدیوهای خود در چند مرحله ساده استفاده کنید.

  این برنامه می تواند ویدیوهای شما را با گرافیک و متن بهتر طراحی کند. بعد از طرح ها باید آنها را آپلود کنید. بررسی VidMingo نشان می دهد که آنها می توانند به طور یکپارچه ویدیوها را با ویژگی های پیشرفته آن آپلود کنند.

  می توانید فیلم ها را سفارشی کنید و خلاقیت خود را نشان دهید. شما می توانید زیرنویس اضافه کنید، نوارها را مطابق با خودتان پخش کنید. با تنظیم اندازه و سرعت، می توانید محتوای اصلی را ارائه دهید.

  VidMingo ویدیو را بدون هیچ دردسری منتشر می کند و در اینجا یک ویژگی وجود دارد که اگر در جایی متوقف شود می تواند بارگیری را از سر بگیرد.

  چه کسی می تواند از VidMingo سود ببرد؟

  این فناوری به طور خاص برای انجام بازاریابی بهتر طراحی شده است. مشاهده شده است که بدون نمایشگرهای بصری مناسب، کسب و کارها می توانند با عدم جذب مشتری مواجه شوند.

  با توجه به این واقعیت، این برنامه برای آنها ساخته شده است که در آن می توانید فیلم ها را مطابق با جایگاه خود ایجاد کنید.

  هر نوع صاحب کسب و کار یا صاحب مغازه کوچک در منطقه می تواند کسب و کار خود را با استفاده از برنامه توسعه دهد.

  جدای از آن، هر بازاریاب که در بازاریابی ایمیلی یا پست های رسانه های اجتماعی درگیر است، می تواند به راحتی از آن برای بهبود ردپای خود استفاده کند.

  این اپلیکیشن می تواند برای بازاریابان وابسته یا فروشندگان محصولات دیجیتال مفید باشد.

  افرادی که استارت آپ خود را راه اندازی می کنند می توانند از این اپلیکیشن برای بهبود برندینگ و بازاریابی استفاده کنند. همچنین، کسانی که می خواهند ویدیوها را پخش کنند، می توانند این برنامه را در نظر بگیرند.

  فواید از VidMingo

  برخی از مزایای استفاده از نرم افزار میزبانی ویدیو VidMingo عبارتند از:

  راه حل میزبانی ویدئو VidMingo با ویژگی های آسان برای استفاده برای هر نوع شخصی طراحی شده است. رابط کاربری و ویژگی ها حتی برای کاربران جدید ساده است.

  نیازی نیست در ایجاد ویدیو برای اهداف بازاریابی مشکلی ایجاد کنید زیرا به طور خودکار توالی ویدیویی را ترتیب می دهد که می تواند به مخاطبان هدف شما برسد.

  راه حل ویدیویی نوعی سرمایه گذاری یکباره است. شما باید یک بار آن را بخرید و ویدیوها در حساب کاربری شما ثابت خواهند ماند

  مرجع هیچ ویدیویی را بدون اجازه شما حذف نخواهد کرد.

  کاربران این برنامه در بررسی های VidMingo به اشتراک گذاشته اند که برنامه روان است و می توان هر ویدیویی را با سرعت بیشتری دانلود کرد. بدون تاخیر و اشکال کار می کند تا کاربران بتوانند بدون دردسر از آن استفاده کنند.

  با ویژگی‌های این برنامه، می‌توانید ویدیوها را سفارشی کنید و کنترل کار شما در دستان شما باقی می‌ماند، زیرا نیازی نیست نگران کپی‌رایت یا هر مشکلی باشید.

  از آنجایی که برنامه برای بازاریابان طراحی شده است، مخاطب هدف را درک می کند. همچنین، می‌توانید از هر کجای دنیا به آن دسترسی داشته باشید تا به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید.

  آنها بیش از ۶۰ مرکز در آسیا، اروپا و آمریکا دارند.

  ویدمینگو برنامه نویسی مزایا و معایب

  هر نرم افزاری جنبه های مثبت و منفی خود را دارد، در اینجا در این بخش به برخی از مزایا و معایب VidMingo می پردازیم.

  • پشتیبانی از ویدیوهای ۳۶۰ درجه و ۴K
  • استفاده آسان با ۵۰ گیگابایت فضای خالی
  • می توان بیش از ۳۰۰۰۰ ویدیو اضافه کرد
  • در دسترس بودن خط کمک پشتیبانی فوری
  • ضمانت بازگشت وجه بدون سوال
  • ذخیره سازی ابری خصوصی
  • پهنای باند نامحدود
  • از بررسی‌های VidMingo، بسیار واضح است که کاربران هیچ مشکلی از برنامه پیدا نمی‌کنند. اگرچه این یک فناوری پیشرفته است، اما باید با دقت از آن استفاده کنید.

  آیا باید نرم افزار میزبانی ویدیو VidMingo بخرید؟

  این سوالی است که مدت هاست مرا آزار می دهد. به همین دلیل است که من تمام واقعیت ها و ویژگی های برنامه را بررسی کردم.

  دلایل زیادی در بررسی های VidMingo ذکر شده است که به ما در مورد تجربه نرم افزاری برنامه می گوید.

  کاربران تفاوت هایی را با سایر برنامه های ویرایش ویدیو تجربه کرده اند. این به من بینشی نسبت به ماژول برنامه داد. بنابراین می توانید برنامه را خریداری کنید.

  ویدمینگو نظر مشتریس

  در روزهای اولیه پس از راه اندازی برنامه، مشتریان عاشق برنامه ها بودند. ویژگی ها و دسترسی بیشتر آن را در بین صاحبان مشاغل و بازاریابان محبوب کرده است که به وضوح در بررسی های VidMingo ذکر شده است.

  با توجه به چندین بررسی مشتریان Vidmingo، واضح است که تنها تعداد انگشت شماری از مشتریان در مورد استفاده از این برنامه شک دارند.

  نظرات مشتریان VidMingo

  VidMingo دسترسی و قیمت گذاری

  می توانید این برنامه را از وب سایت رسمی آن خریداری کنید. هیچ سایت تجارت الکترونیک دیگری برنامه را نمی فروشد.

  نرم افزار را از وب سایت های شخص ثالث خریداری نکنید، نرم افزار جعلی خطر هک شدن را افزایش می دهد.

  می توانید این برنامه را از وب سایت رسمی با قیمت ۴۶ دلار با ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه خریداری کنید.

  نظرات VidMingo – نهایی قانون

  در مورد برنامه VidMingo از رسانه های اجتماعی و سایر بررسی های VidMingo شنیده اید. چیزی که بیش از همه مرا جذب کرد ویژگی های ساده آن بود.

  بازاریابان، مانند من، همیشه به دنبال محصولاتی با استفاده آسان هستند، بنابراین پس از شنیدن در مورد برنامه، می خواستم اثربخشی آن را بررسی کنم.

  امکانات ارائه شده در این اپلیکیشن منحصر به فرد است. رابط کاربری آن آسان است و سیستم های امنیتی بسیار شگفت انگیز هستند. همچنین، ویژگی های سفارشی برخی از مزایای اضافی را به برنامه اضافه می کند.

  به نظر من، برنامه بسیار جالب است. با این حال، به تازگی راه اندازی شده است، بنابراین مردم به زمان نیاز دارند تا متوجه شوند که آیا نقصی دارد یا خیر.

  سوالات متداول:

  در چه دستگاه هایی می توانم از برنامه استفاده کنم؟

  از آنجایی که این یک فناوری مبتنی بر ابر است، می توانید از هر دستگاهی استفاده کنید. می توانید هم با مک بوک و هم با رایانه شخصی کار کنید.

  ۲. آیا می توانم از برنامه درس بگیرم؟

  رابط کاربری بسیار آسان است. اگر دانش اولیه در مورد ویرایش ویدیو داشته باشید، آنها را آشنا خواهید یافت. با این حال، این برنامه همچنین دارای آموزش هایی است که می توانید آنها را بررسی کنید.

  ۳. آیا ضمانت بازگشت وجه دارند؟

  بله، آژانس ۳ روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد.

  ۴. آیا هزینه ماهانه وجود دارد؟

  این یک سرمایه گذاری یک بار است. شما باید یک بار آن را بخرید و در طول عمر خود نیازی به خرید مجدد آن نخواهید داشت.

  منابع

  1. وزارت کشور ایالات متحده (n.d.) خدمات هاستینگ در دسترس آنلاین در: https://www.doi.gov/ocio/customers/hosting-services
  2. CT.gov (2022) خدمات میزبانی ویدیو در دسترس آنلاین در: https://portal.ct.gov/DAS/BEST/Application-Services/Video-Hosting-Services
  3. ویکی‌پدیا (۲۰۲۲) یک پلت‌فرم ویدیوی آنلاین که به‌صورت آنلاین در دسترس است:
  آخرین نوشته های جان فوریه (نمایش همه)