آیا از اعداد ماکرو قدیمی استفاده مجدد می کنید؟


آیا از اعداد ماکرو قدیمی استفاده مجدد می کنید؟ این س necessarilyال لزوما ساده نیست ، اما پاسخ کوتاه آن منفی است. ادامه مطلب را بخوانید!

شما 10 کیلو وزن کم کرده و 15 کیلو اضافه کرده اید

شاید آن رژیم واقعاً جواب نداد … و شاید شما نباید دوباره آن را امتحان کنید! ⁠⁠
⁠⁠
آیا تا به حال رژیمی انجام داده اید که واقعاً بسیار خوب عمل کند؟ یکی که به شما کمک کرد در مدت زمان کم وزن خود را کاهش دهید؟ Maybe (شاید اعداد کلان آنقدر کم بود که اساساً بدن شما را گرسنه می کردند؟)
⁠⁠
ممکن است وسوسه انگیز باشد که دوباره آن را امتحان کنید. به خصوص اگر (دوباره) وزن اضافه کرده اید و چیزهای دیگری را امتحان کرده اید که کار نمی کنند
⁠⁠
اما یک ثانیه وقت بگذارید و به آن فکر کنید
⁠⁠
اگر با این رژیم لاغر شده اید ، اما به سرعت پیشرفت کرده اید ، 6 ماه ، یک سال ، دو سال ، دوباره در تلاش برای کاهش وزن هستید ، احتمالاً دقیقاً همان وزن ، شاید رژیم واقعاً کار نکرده باشد.
⁠⁠
به دلیل نگاه من به آن ، رژیم غذایی خوب نه تنها به کاهش وزن کمک می کند ، بلکه به حفظ آن نیز کمک می کند. به این معنی که شما نباید بعد از چند ماه آن رژیم را دوباره امتحان کنید
⁠⁠
اکثر رژیم ها کار نمی کنند آنها معمولاً بسیار کم کالری ، بسیار محدود کننده هستند و صادقانه بیشتر از فایده آنها آسیب می رسانند.
⁠⁠
به همین دلیل من رژیم نمی گیرم و چرا من و تیمم رژیم را به مشتریانمان نمی سپاریم. شیوه زندگی CNC در مورد کاهش چربی ایمن و پایدار است که پیش از موعد پیش بینی شده است ، بنابراین در کوتاه مدت و بلند مدت کار می کند.
⁠⁠
آیا تا به حال به رژیم غذایی یا تعداد کلان قدیمی امیدوار بوده اید که دوباره کار کنند؟ دفعه دوم کار کرد؟ ⁠⁠
⁠⁠دیدگاهتان را بنویسید