آلن هریس: هنگام استخدام در هنگام کمبود نیروی کار، باید از انعطاف پذیری در محل کار استقبال کنید | کسب و کار
گزارش مشاغل اقتصادی (کپی)

آلن هریس، ستون نویس Eagle می نویسد، اگر در زمان کمبود نیروی کار نیاز به استخدام کارمندان دارید، باید آماده باشید که آنچه می خواهند به آنها بدهید – انعطاف در محل کار.
اگر در زمان کمبود نیروی کار نیاز به استخدام کارمندان دارید، باید آماده باشید تا آنچه را که می خواهند به آنها بدهید – انعطاف پذیری در محل کار. شما نیازی به معاوضه با بهره وری ندارید و به کارمندان اجازه نمی دهید برنامه بدی داشته باشند. هنگامی که نحوه برقراری تعادل را دریابید، در استخدام مزیت خواهید داشت.

چیزهای جدید می تواند ترسناک باشد، اما تنها چیزی که من توصیه می کنم چرخشی جدید در روش قدیمی – ماتریس RACI است. به یاد دارم که حدود ۳۰ سال پیش در دانشگاه در مورد RACI خوانده بودم. اگر مطمئن نیستید که با جدیدترین فناوری مدیریت وارد سال ۲۰۲۲ شوید، امتحان شده و درست است. رویکرد جدید به مدیریت انعطاف پذیر کارگران مشخص می کند که چه کسی مسئول، پاسخگو، مشاور و آگاه است.

ماه گذشته افتخار این را داشتم که سخنران اصلی یک کنفرانس مالی در بوستون باشم. من به سایر مشاوران مالی حرفه ای بهترین مکان ها را برای تخصیص سرمایه گذاری های خود در حال حاضر و چرایی توضیح دادم. به همان اندازه که از این ارائه ها لذت می برم، عنصر مورد علاقه من در کنفرانس های صنعتی ساعت خوش است. این زمانی است که ما در مورد مشکلاتی که با آن روبه رو هستیم با صراحت بیشتری صحبت می کنیم.

برای روشن بودن، حدود صد مخاطب من مشاور عادی نبودند. ما درباره مدیران اجرایی و صاحبان شرکت‌های چند میلیارد دلاری صحبت می‌کنیم – بسیار بزرگ‌تر و از نظر عملیاتی پیچیده‌تر از شرکت‌های سرمایه‌گذاری در غرب ماساچوست، از جمله شرکت من، Berkshire Money Management.

ما در مورد بزرگترین چالش های غیر سرمایه گذاری خود صحبت کرده ایم. افزایش هزینه سرمایه اولویت اصلی ما بود. همگام شدن با فناوری های دیجیتال و یکپارچه سازی نرم افزار یک چالش مداوم است. تغییر روند مصرف کنندگان با سرعت رعد و برق اتفاق می افتد، و ما باید ادامه دهیم. اما مهمترین و فوری ترین چالش جذب نیرو بود.

شما و همکاران من در کنفرانس همگی اصول اولیه را برای جذب کارگران جدید انجام داده اید. آگهی های مورد نظر به خوبی با شرح شغل قانع کننده نوشته شده اند. برنامه های ارجاع کارمندان اجرا شده است. ما رزومه های ارسال شده در سایت های کاریابی را بررسی کرده ایم. بهترین نیروها استخدام شدند. شبکه های اجتماعی استفاده شد.

این تلاش های اساسی فقط برای این است که نامزدها با ما ملاقات کنند. هنگامی که با یک کارمند احتمالی صحبت می کنید، ما بهترین پیشنهاد خود را برای استخدام ارائه می دهیم. با این حال، آنچه امروز می فروشیم با آنچه که حتی در سال ۲۰۱۹ می فروختیم متفاوت است – زمانی که بازار کار فشرده نیز مشکل ساز بود. در همین چند سال خیلی چیزها تغییر کرده است.

صاحبان این شرکت های بزرگ مشاوره مالی اغلب توسط کارمندان بالقوه می گویند که نیاز اصلی آنها انعطاف پذیری در محل کار است (یعنی توانایی کار برای مدت معین در زمان های مناسب برای کارمند). برخی از خوانندگان ممکن است چشم خود را به مفهوم “انعطاف پذیری در محل کار” بچرخانند، و فکر کنند که این یک نوع اضافی عجیب و غریب برای کارمندانی است که نیاز به نوازش دارند. علیرغم دیدگاه های نامطلوب برخی از مالکان در مورد این ویژگی، این ویژگی در هر صنعتی فراگیر است و احتمالاً به همین شکل باقی خواهد ماند. مالکان باید بخواهند که باقی بماند. هزینه های املاک و ایستگاه های کاری را کاهش می دهد. تکنیک های جدید مدیریت نه تنها به شما کمک می کند استعداد کسب کنید، بلکه نتیجه شما را بهبود می بخشد.

انعطاف پذیری در محل کار به کارگران این امکان را می دهد که از فرسودگی شغلی اجتناب کنند، از رضایت شغلی بیشتری برخوردار شوند و در فعالیت های خانوادگی بیشتر شرکت کنند. کارکنان شاد برای توسعه و حفظ یک تجربه مثبت مشتری، که منجر به بهبود خط اول می شود، بسیار مهم هستند. انعطاف پذیری در محل کار به قدری مهم است که افراد مایل به تغییر شغل برای به دست آوردن آن هستند. درک این موضوع به شما کمک می کند تا برنامه ای برای حفظ کارمندان، بهبود فرهنگ محیط کار و استخدام کارگرانی که شرکت های دیگر برای آنها رقابت می کنند، تهیه کنید.

آنتون، معاون ارشد یک شرکت مدیریت پول چندملیتی، وقتی شرکتش اعلام کرد که همه کارمندان پس از کار از خانه در سراسر همه‌گیری همه‌گیر، به دفتر باز خواهند گشت، آسوده خاطر شد. حفظ بهره وری برای شرکت یک چالش بوده است. زمان های طولانی انتظار برای به روز رسانی وضعیت و پاسخ به سوالات به شرکت اجازه نمی داد که به سرعت به مشتریان پاسخ دهد. همچنین روزها طول کشید تا افراد در یک مکان مجازی دور هم جمع شوند. در مقابل، قبل از همه‌گیری، جمع شدن یک گروه کوچک در سالن برای هماهنگی تلاش‌ها آسان بود.

موانع شما مانند آنتون نخواهد بود، اما انعطاف پذیری محل کار موانعی را برای تحرک شما ایجاد می کند. باید از آنها آگاه بود تا اشتباهات آنتون را مرتکب نشویم. آنتون زمانی که این یک مسئولیت اداری بود، این موضوع را به یک مسئله کارمند تبدیل کرد.

این موضوع است، اینطور نیست؟ تیم نیاز به مدیریت خوب دارد. کارکنان نیاز به پاسخگویی دارند، اما موفقیت شرکت شما – و همیشه بوده است – به سازگاری تیم مدیریت شما با تغییر بستگی دارد. این دوره جدیدی از مشارکت کارکنان است. این به معنای پذیرش نظرات کارکنان و سپس تعیین انتظارات روشن است.

کارگران باید بدانند که انعطاف پذیری به معنای فقدان ساختار نیست. انعطاف بیش از حد اجازه نمی دهد کار انجام شود. بر اساس گزارش فرهنگ جهانی ۲۰۲۲ موسسه OC Tanner، وظایفی که نیاز به همکاری و ارتباطات زیاد دارند بهتر است خارج از دفتر مدیریت شوند. برای یک کارفرما مناسب نیست که کارگران را بخواهد که زمان های دقیقی را برای همکاری در پروژه های پیچیده ای که نیاز به کار گروهی دارند تعیین کنند.

به عنوان مثال، ویتنی، که صاحب یک شرکت مالی در گرینویچ، کانکتیکات است، تمام تیم خود را از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر دوشنبه به دفتر آورد. گروه های کوچکتری دارد که در زمان های از پیش تعیین شده در روزهای مختلف گرد هم می آیند. ویتنی با کارکنان کار می کند تا زمان ملاقات را برای مشتریان جدید و پروژه های عملیاتی تخصیص دهد و در صورت لزوم امکان کنفرانس ویدیویی را فراهم کند.

مدیریت باید اطلاعات را در همه محیط های کاری به ویژه فضاهای انعطاف پذیر به راحتی در دسترس قرار دهد. شفافیت کارمندان را قادر می‌سازد تا با یکدیگر کارآمدتر کار کنند، زیرا تا حدی به مدیران اجازه می‌دهد تا نقاط مشکل را شناسایی کنند تا بتوانند وارد عمل شوند و کمک کنند. انعطاف پذیری در محل کار به این معنا نیست که مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری کارکنان وجود ندارد. این بدان معناست که تیم ها باید به طور متفاوت با هم کار کنند. بسته‌های نرم‌افزاری جدید می‌توانند کمک کنند، اما مفهوم اصلی همچنان باقی است – مدیران باید در صورت نیاز برای حمایت از کارمندان وارد عمل شوند و مطمئن شوند که وظایف تا پایان پروژه به پایین‌تر منتقل می‌شوند.

مایکل، که “میزگرد راه حل های فناوری و مدیریت تمرین” را در کنفرانس من رهبری کرد، Microsoft Azure را توصیه کرد. طبق وب سایت مایکروسافت، “شما می توانید با اعطای مجوزهای خاص به کاربران یا گروه ها برای یک شی، پروژه یا گروه، دسترسی به بسیاری از ویژگی های ردیابی کار را محدود یا محدود کنید.” اگر در وب برای نرم افزار “work in progress” جستجو کنید، گزینه های نرم افزار دیگری را خواهید یافت.

برای افزایش درآمد و سود، تکنیک‌های مدیریتی جدید و آزمایش‌شده با زمان را برای پشتیبانی، حفظ و ایجاد نیروی کار خود ترکیب کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر