«آقای بازیگر» دلیل خوشحالی خود را فاش کرد/ عکس


ماجد صالحی با انتشار تصویری از دختر و پسرش دلیل خوشحالی اش.

به گزارش صبح ماجد صالحی بازیگر سرشناس و سرشناس کشورمان با انتشار تصویری جالب از فرزندانش آنها را از دلایل خوشحالی خود در اینستاگرام خود توصیف کرد.

"آقای بازیگر" دلیل خوشحالی او را فاش کنید / عکس

سیدمجد صالحی (زاده ۲۶ شهریور ۱۳۵۴) بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه کننده، معلم و ترانه سرای ایرانی است.

وی فعالیت خود را در عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی از سنین جوانی آغاز کرده و از دانش آموختگان مدرسه حمید سرجیان (معلم و کارگردان تئاتر) محسوب می شود.

اولین حضور جدی او روی صحنه. در سال ۱۳۷۳ در نمایش سیاه زنگی و هفت کیشلون شرکت کرد که در آیین ها و مراسم سنتی آن سال حضور داشت و از صالحی به عنوان بازیگر تجلیل شد. پس از آن، نمایش «آنتیگون» (اثر معروف سوفوکل، تراژدی نویس معروف یونانی) به کارگردانی حمید محمد طاهری در سال ۱۳۷۶ با حضور مجید صالحی به عنوان بازیگر در تئاتر مدینه به نمایش درآمد.

اما اولین حضور سینمایی این بازیگر در فیلم «یک بود، یکه بود» به کارگردانی ایرج طهماسب و نویسندگی حمید جبلی بود. اما اوج شکوفایی این بازیگر; این اتفاق در دهه هفتاد با حضور در سریال «مجید دلبندم» به کارگردانی ردا عطاران رخ داد و در بین مردم به شهرت و شهرت رسید.

صالحی در سال ۱۳۹۵ لیسانس بازیگری و در سال ۱۳۹۵ مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته کارگردانی از دانشگاه هنر و معماری دریافت کرد.

او همچنان در حال تحصیل در مقطع دکتری است. ماجد صالحی عکسی که در ساعدنیوز می بینید را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.