آسیب بحران ۴۰ ساله این قسمت از بدن را خیلی جدی بگیرید!


نتایج یک مطالعه در ایالات متحده نشان می دهد که اکثر مردم نگران سلامت بینایی خود در سن ۴۰ سالگی هستند.

به گزارش صبح امروز سیناپرس: نتایج یک مطالعه بر اساس آمار در ایالات متحده نشان می دهد که اکثر افراد در سن ۴۰ سالگی نگران سلامت بینایی خود هستند و در واقع ۳۹ سالگی برای افراد در سن بحرانی است. اصطلاحات حس روانشناختی مرتبط با بینایی. .

آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر بینایی خود را از دست بدهید چه چیزی را بیشتر از همه از دست خواهید داد؟ بر اساس نظرسنجی از ۲۰۰۰ آمریکایی، مشخص شد که بیشتر مردم دوست دارند فرزندان خود را (۲۶%)، مناظر طبیعت (۲۳%)، حیوانات خانگی (۲۲%) و برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه خود را (۱۵%) ببینند. کشیده

وقتی از این افراد پرسیده شد که کدام حواس برای آنها مهم‌تر است، بینایی با ۷۷ درصد آرا در صدر فهرست قرار گرفت و پس از آن سایر حواس مانند شنوایی (۱۴٪)، لامسه (۶٪) و بویایی (۲٪) قرار گرفتند. .) و طعم (۱%) بسیار عقب بودند.

با در نظر گرفتن این موضوع، تعجب آور نیست که ۶۵٪ آرزو می کنند می توانند بهتر از چشمان خود مراقبت کنند، در حالی که ۵۸٪ دیگر حس بینایی را بدیهی می دانند.

این مطالعه همچنین نشان داد که افراد عادی ابتدا در سن ۳۹ سالگی شروع به نگرانی در مورد بینایی خود می کنند. اگرچه ۴۸٪ از پاسخ دهندگان بینایی خود را خوب ارزیابی کردند، اما اکثر آنها مراقبت از چشمان خود را آسان می دانند (۶۲٪) زیرا آنها به چشمان خود اهمیت می دهند. بینایی و مراجعه به پزشک چشم خوب است و از برنامه روزانه مناسبی پیروی می کنند.

در طی این مطالعه مشخص شد که اکثر افراد هر ۱۵ ماه یکبار به چشم پزشک مراجعه می کنند و ۴۵ درصد معتقدند که مراجعه هر ساله به چشم پزشک “بسیار مهم” است و در پنج سال گذشته به طور متوسط ​​چهار بار به چشم پزشک مراجعه کرده اند.

در پایان، از ۷۲ درصد پاسخ دهندگانی که هرگز لیزیک نکرده بودند، ۴۳ درصد اظهار داشتند که اگر بینایی ضعیفی داشته باشند، از انجام این کار نمی ترسند. در مقایسه، ۳۵٪ تمایلی به انجام این روش نداشتند.