آدامز اسکات در ۱۶ سالگی حادثه خود را با یک شناسه جعلی “کاملا غیرقانونی” به اشتراک می گذارد، در مورد آن بیشتر ببینید.


آدام اسکات یکی از مشهورترین بازیگران، کمدین ها و تهیه کنندگان نیز هست. او معمولاً بیشتر برای بازی در نقش بن وایت در کمدی پارک‌ها و تفریحات NBC شناخته می‌شود، که برای آن دو نامزدی جایزه تلویزیونی انتخاب منتقدان برای بهترین بازیگر مرد در یک سریال کمدی دریافت کرد.

آدام اسکات حادثه ای از آشنایی «کاملاً غیرقانونی» خود را در دوران نوجوانی به یاد می آورد

او همچنین نقش درک را در Step Brothers، جانی مایر در هوانورد، هنری پولارد در کمدی کمدی Starz Party Down، اد مکنزی در Big Little Lies شبکه HBO و آدام یتس جونیور را بازی کرد. در Hot Tub Time Machine 2 و Trevor در The Good Place از NBC. او اولین بازی خود را در سریال درام روانشناختی Severance در Apple TV + در سال ۲۰۲۲ انجام داد.

آدامز اسکات در 16 سالگی اتفاق خود را با یک شناسه جعلی «کاملاً غیرقانونی» به اشتراک می گذارد

درباره هویت جعلی غیرقانونی آدام اسکات

در لحظه ای که آدام اسکات نوجوان می خواست یک شناسه جعلی داشته باشد، او هم مثل بقیه ما کنجکاو بود و سعی می کرد بفهمد که چگونه یک شناسه به ظاهر قانونی دریافت کند. در نتیجه، آدام اسکات، یک نوجوان، ایده ای داشت.

در قسمت “جیمی کیمل زنده!” در جایی که ظاهر شد، فاش کرد که در شانزده سالگی خود را برادر بزرگتر خود وانمود کرده تا با افزایش سن گواهینامه رانندگی بگیرد.

زمانی که او ۱۶ ساله بود، او یک کارت شناسایی جعلی قانونی تر می خواست، بنابراین کاری کرد که با نگاه کردن به آن، واقعاً تا حدودی غیرقانونی بود. این چیزی است که اسکات در مورد کارهای غیرقانونی که در گذشته انجام داده است، می گوید.

چگونه یک هویت جعلی ایجاد کنیم؟

او با شناسنامه برادر بزرگترش دیو به تالار شهر رفت و سپس به DMV رفت و گواهینامه رانندگی با عکس و نام برادر بزرگترش گرفت.

اسکات می‌گوید: «او بسیار هیجان‌زده بود،» و اضافه می‌کند که در نهایت وقتی «ایمیل رسید» دستگیر شد و چند هفته بعد مادرش آن را پس گرفت.

واکنش مادر و برادر آدام به هویت جعلی او

وقتی گواهینامه رانندگی به خانه آدم رسید، مادرش آن را برداشت و نام پسر بزرگش را بر آن خواند. سپس این چیز را به پسر بزرگش داد.

وقتی برادر آدام آن پاکت را باز کرد، پس از دیدن گواهینامه رانندگی جعلی برادرش به نام او، شوکه شد. زنگ زد، بهش داد و هنوز به خاطر گواهینامه رانندگی تقلبی او را مسخره می کند.

پروژه های فعلی آدام عبارتند از:

اسکات در ادامه در سریال موردانتظار Apple TV Severance ظاهر خواهد شد که در آن با پاتریشیا آرکت بازی خواهد کرد و در کنار بن استیلر تهیه کنندگی خواهد داشت.

او اخیراً در سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، ظاهر شد. او بیشتر برای بازی در نقش ران سوانسون در کمدی پارک‌ها و تفریحات نامزد دریافت جایزه امی و گلدن گلوب شناخته می‌شود.

وقفه اصلی او در تلویزیون با کمدی پرطرفدار، که در آن بازی کرده و از آن زمان در مکان خوبی بوده است، سریال The Twilight Zone از جردن پیل و Wet Hot American Summer: Ten Years Later از نتفلیکس، در میان برنامه های دیگر رخ داد.

اسکات شرکت تولیدی خود به نام Getting Rad Productions را تأسیس کرد که به همراه همسرش نائومی اسکات آن را اداره می کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)