آخرین لباس Clayton Echards “دراماتیک ترین فصل تاریخ” خواهد بود، چرا در مقایسه با فصل های دیگر هیجان انگیز است؟


این نمایش همه چیز در مورد مد است که با مشارکت Resolve، یک برند لباس تولید شده است و از شرکت کنندگان سابق لیسانس برای طراحی و فروش محصولات خود استخدام می کند.

این برنامه توسط کارسون کرسلی، مجری سابق برنامه «چشم عجیب» به همراه مدل جانیس دیکینسون و مدیر ارشد برند Resolve، رایسا جرونا، قضاوت شد.

فینال مد لیسانس “هیجان انگیزترین فصل تاریخ” خواهد بود

و از همه چیز مراقبت می کنند، مانند لباس دوندگان، راه رفتن و زبان بدنشان.

برنده برای چهل کیسه بزرگ پر از لباس در کمد لباس جدید پرداخت.

در این نمایش خانم ها باید دو لباس یکی برای صبح و یکی برای شب انتخاب کنند که داوران این لباس ها را می بینند.

آخرین فینال مد کلایتون اچارد به دراماتیک ترین فصل کارشناسی تاریخ تبدیل خواهد شد.

درباره کلایتون اچارد:

کلایتون اچارد، فروشنده پزشکی ۲۸ ساله از کلمبیا، میسوری، در فصل ۱۸ The Bachelor با میشل یانگ رقابت کرد و برای نهم حذف شد.

کلیتون در نوامبر ۲۰۲۱ با وجود تصاویری از او در حین فیلمبرداری، به عنوان فصل ۲۶ The Bachelor نامگذاری شد. The Bachelor در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شد، یک ماه قبل از شروع فصل Bachelorette میشل توسط داوران.

فصل به فصل ناراحت کننده بوده است، اما فصل Clayton Echard می تواند “دراماتیک ترین فصل تاریخ” باشد و در آخرین هفته خود قرار دارد و هیچ کس نمی داند چه انتظاری دارد.

قرار ملاقات کلیتون در سوئیت فانتزی با سوزی ایوانز پس از اینکه او فهمید که او عاشق دو زن دیگر، گابی ویندی و ریچل رکیا است، کوتاه شد.

جسی پالمر گفت، سپس “و سپس یک مهمانی گل رز از جهنم بود” و از واقعیت دور نبود. تماشای آن سخت بود.

از پایان این قسمت چیزهای بیشتری برای باز کردن وجود دارد.

جای تعجب نیست که دو شب پخش شد. با این حال، این بدان معنا نیست که ما به پارچه، که تمرکز ثانویه همه جا به دلیل نمایش است، علاقه نداریم.

درباره لباس ریچل رسیا در نمایش

برای بسیاری از ما، این لباس خارج از محدوده قیمت ما است، با این حال یک پارچه خیره کننده است. با قلاب هایی در قسمت کمر و جلاهایی در کناره، جذاب تر است.

آبی تیره چشمگیر است، اما تنها رنگی نیست که باید در نظر گرفت. می توان آن را در رنگ های مختلفی از جمله سفید، قرمز پر جنب و جوش، مشکی و شرابی مشاهده کرد.

امیدواریم بتوانید این لباس را برای یک موقعیت سرگرم کننده تر از آنچه در پخش دیدیم بپوشید.

کد لباس گیب وندی:

لباسی که او پوشید یک لباس مجلسی بلند و متالیک نارنجی است که در جشن رز در این نمایشگاه پوشیده بود. این لباس به دلیل رنگ و ظاهر شگفت انگیزش به شما احساس یک الهه می دهد.

کد لباس میشل یانگ برای نمایش

او یک لباس قد متوسط ​​پوشیده بود که به رنگ سبز روشن بود. دارای پارچه مشبک و فنجان های بدون خط با سیم زیرین برای پشتیبانی است. همچنین به رنگ صورتی پاستلی زیبا عرضه می شود.

لباس کلر کراولی به نمایش گذاشته شد:

او یک لباس کوتاه، آستین بلند و آبی روشن پوشیده بود.

این بسته‌های کوچک با داشتن کمری ژولیده، بالشتک‌های شانه‌ای و پشت باز، ظاهری فوق‌العاده زیبا ایجاد می‌کنند. وقتی این لباس را می پوشید، هر جا که بروید توجه را به خود جلب خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • آخرین لباس Clayton Echards “دراماتیک ترین فصل تاریخ” خواهد بود، چرا در مقایسه با فصل های دیگر هیجان انگیز است؟ ۱۶ مارس ۲۰۲۲
  • زوج شایعه شده مارگارت کوالی و جک آنتونوف در جوایز منتخب منتقدان ظاهر شدند، دور یکدیگر پیچیده شدند و دیده شدند. ۱۶ مارس ۲۰۲۲
  • برترین چیزهایی که درباره خواننده مشهور آلن جکسون باید بدانید ارزش خالص در سال ۲۰۲۲، سن، خانواده، شغل، جوایز و موارد دیگر ۱۶ مارس ۲۰۲۲

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر